İstanbul Trip Instagram Canlı Yayını Basıldı

Geçtiğimiz haftalarda internet sayfamız ve Podcast’imiz Üst Kat’ta da bahsettiğimiz İstanbul Trip ekibinin çalınan Instagram hesabı olayında bir gelişme yaşandı.

Yaklaşık birkaç hafta önce Kadıköy Acil ve İstanbul Trip’in karşıtı bir kişi tarafından çalınan hesapta, mizahi paylaşımlar yapmaya başlandı. Bu paylaşımların yanında birtakım iddialarda bulunulmaya da devam edildi. Bu iddialar pedofiliye kadar varmıştı.

“İstanbul Trip ‘ten Selamlar”

3 Eylül’ün akşam saatlerinde ise ekibe ait istanbultripofficial kullanıcı adlı hesaptan bir canlı yayın açıldı. Canlı yayında internet üzerinde belirli kesimler tarafından tanınan Bahar Çelebi ve Eren Seferoğlu yer alıyordu.

Canlı yayın sırasında yayın açılan mekana gelen erhantx ve diğer kişiler “Gençler selamın aleyküm, İstanbul Trip’ten selamlar” dedi ve yayın sona erdi.

Canlı yayını açan ve hesabı çalan kişiler darp edildiklerini iddia etseler de, canlı yayında selam verdiği görülen erhantx, herhangi birini darp etmediklerini söyledi.

“Kimse hesabı elimizden alamaz”

4 Eylül’ün sabah saatlerinde ise çalınan İstanbul Trip hesabı üzerinden yeni bir açıklama yapıldı. Hesabı çalan kişiler yaptığı açıklamada dün akşam yakalanan kişilerin kendileri değil, canlı yayın açmaları için hesabı verdikleri kişiler olduğunu söyledi.

Yapılan açıklamanın devamında ise darp edildiklerini yineleyerek gerekli yasal işlemi başlattıklarını söylediler. Tüm olaylar yaşanırken veya yaşandıktan sonra İstanbul Trip ekibinin üyelerinde bir açıklama gelmedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!