Türkçe Rap

İstanbul Trip ile Şam Yollarını Ayırdı

İnternet gündemine bomba gibi düşen Şam, bugün akşam saatlerinde detaylı bir açıklama yaparak olaylar hakkındaki düşüncelerini açıkladı. Bu açıklamadan kısa süre sonra ise genç sanatçının dahil olduğu müzik grubu İstanbul Trip de bir açıklama yayınladı.

Şam, Kadıköy Acil oluşumunu hedef alan söylemlerinin ardından İstanbul Trip hakkında tek ailesi olduğundan bahsediyordu. Müzik grubu ise 2 günlük sessizliğini bozduğu açıklamasında Şam’ın söylemlerinde katılmadıklarını belirttiler.

Gündemdeki Şamil Oymak ise bu gönderiyi alıntılayarak “Fucking Mask Off” yazılı bir hikaye paylaştı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Trip Şam Olayları Açıklaması

Merhaba, şimdiye kadar konu hakkında birçok açıklama yapıldı, Istanbul Trip olarak daha olgun ve sakin davranmaya çalıştığımızdan dolayı herhangi bir açıklama yapmak istemedik. Ama şunu bilmelisiniz ki; müzik kariyerimizin neredeyse başlangıcından bu yana sırt sırta olduğumuz Kadıköy Acil ailesine itham edilen suçlamalara katılmadığımızı ilan etmek zorundayız. Söz konusu asılsız suçlamaların muhattaplarının da ailelerinin olduğunu ve bu süreçten olumsuz etkilendiklerini unutmayıp bu konu ile ilgili yorumlarınızı kendinize saklamanızı isteriz. Ayrıca medya dahil bu süreçten nemalanmaya çalışan herkesi aklı selime davet ediyoruz. Eğer bizim Hip-Hop kültürü için kurduğumuz birliktelik başkalarının bireysel yaşantısına zarar veriyorsa biz müzik yapmamayı da göze alabiliriz. Son olarak herkesin sabır ve saygı sınırlarını aşmadan bu duruma hassasiyetle yaklaşmanızı rica ederiz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap