İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi’nden Tankurt Manas’a Ödül

Son üç yıldır düzenlenen ve yüzlerce başarılı kişiye ödül dağıtan İstanbul Üniversitesi 1453 Ödülleri bu yıl da gerçekleşecek. 5 Nisan 2019 tarihinde sonlanan oylamada kazananlar belli oldu. 35’den fazla kategoride onlarca farklı isim ödül almaya hak kazandı.

Bu onlarca kategorinin arasında “Yılın Rap Sanatçısı” bölümü de bulunuyordu. İlk üç gününde toplamda 386 binden fazla oy kullanılan etkinlikte Tankurt Manas Yılın Rap Sanatçısı olarak seçildi. Tankurt Manas 2017 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi 13’üncü İletişim Ödüllerinde Yılın En İyi Çıkış Yapan Rap Sanatçısı ödülünü kazanmıştı.

İÜ 1453 Ödülleri Töreni 16 Nisan 2019’da İstanbul Üniversitesi Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Kazananlara sahnede ödülleri takdim edilecek.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!