J. Cole’un Twitter güncellemesi albüm iddialarını arttırdı

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerindeki 2009 yılına kadar olan tüm Tweet’leri silen J. Cole, takipçilerini oldukça heyecanlandırmış gözüküyor. Tweet’lerin silindiğini gören hayranlar, sanatçının yeni albümünün yakında geleceğini düşünmeye başladı bile!

İlginizi Çekebilir: Nicki Minaj oğlunun ilk fotoğrafını paylaştı

Daha önce de yeni bir albüm yayınlamadan önce sosyal medya hesaplarını temizleme gibi bir alışkanlığa sahip olan sanatçının Covid-19 pandemisi nedeniyle ertelenmiş olarak gözüken The Fall Off isimli albümünün ilk sinyalleri verildi gibi gözüküyor.

Aylık 19.9 milyon dinleyiciye sahip olan J. Cole dinleyicilerinin karşısına en son 2 parçadan oluşan Lewis Street teklisi ile 22 Temmuz 2020’de çıkmıştı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

2 thoughts on “J. Cole’un Twitter güncellemesi albüm iddialarını arttırdı

  • Avatar
    22 Ekim 2020 tarihinde, saat 20:56
    Permalink

    Yazılarınız ve içerikleriniz süper takipteyim.😊😊

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!