J.Cole, Young Thug’un Albümünün Prodüktörlüğünü Yapacak

Complex’in haberine göre Young Thug’un yakın zamanda çıkartmayı planladığı albümünün prodüktörlüğünü J.Cole üstlenecek. Young Thug’a yakın insanlardan gelen bilgilere göre ise popüler iki sanatçı şarkıların kayıtlarını almaya New York’ta almaya başladı.

Young Thug’ı yayınladığı teklilerin haricinde en son 2017’de Atlantic, YSL ve 300 tiketi ile yayınlanan Super Slimey Mixtape’i ve 2018’de yayınlanan Slime Language derleme albümü ile görmüştük.

J.Cole geçtiğimiz yıl verdiği bir röportajda Young Thug hakkında şunları söylemişti;

Young Thug hakkında bir sanatçı olarak konuşmak istiyorsanız, o bir yenilikçi. Eğer yetenekleri biliyorsan ona bir Mumble rapçi diyorsun, eğer yetenekleri ve rap sanatını biliyorsan, ona bir dahi diyorsun.

Genç sanatçı bugüne kadar 18 mixtape, 3 EP, 15 tekli ve 38 düet yaptı. Lütfen bu haber hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!