Türkçe Rap

Jahrein ve XiR Arasındaki İkinci Dava Başladı

Jahrein ve XiR Arasındaki İkinci Dava Başladı

Geçtiğimiz haftalarda tekrardan gündeme gelen Jahrein ve Xir arasındaki davada yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü Twitch yayıncısı Jahrein’in açtığı hakaret davasını kaybeden XiR’e ikinci dava açılıyor.

Ahmet “Jahrein” Sonuç tarafından bu yeni davanın haberi 23 Temmuz Perşembe gününün öğle saatlerinde atılan Instagram Hikayeleri ile verildi. Antalya Adalet Sarayı önünde bir fotoğraf paylaşan Sonuç, fotoğrafa “Sıfır Sıkıntı” notunu düştü.

İlginizi Çekebilir: Rota, Darmadağın İsimli Yeni Teklisini Paylaştı

Paylaşılan sonraki Hikayelerde ise Jahrein şu sözleri kullandı; “Oğlum bak bu sıcakta dışarı çıktım. Ben bilgisayarın başından kalkmayan asosyal bir adamım biliyorsunuz. Bakın bu kadar uğraşıyorum maddi manevi tazminat davası açıldı. Paranın nereye gideceğini sen zaten biliyorsun kanka bir şey diyeceğim, kazandığımızda çok uzatma hani parayı hemen yatır ben de gideceği yere ileteyim onu.” 

Ünlü Twitch yayıncısı ilk davayı kazanmasının ardından yine Instagram hesabı üzerinden ikinci davayı kazanırsa alacağı taznminatı bir sivil toplum kuruluşuna bağışlayacağını belirtmişti.

Konu hakkında XiR tarafında herhangi bir açıklama gelmedi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap