Türkçe Rap

Jahrein ve XiR Davasında Kazanan Jahrein Oldu

Jahrein ve XiR Davasında Kazanan Jahrein Oldu

6 Mart 2019 tarihinde sizlere aktardığımız “Jahrein, XiR’i Dava Etti” isimli haberimizde bir gelişme yaşandı.

Sıfır Sıkıntı şarkısının yayınlanmasının ardından Twitch yayınında iğneleyici bir şekilde bu şarkıyı eleştiren Jahrein ile İstanbul Trip ekibinin üyeleri sosyal medya üzerinden bolca küfürlü bir tartışmaya girmişti. Bu tartışmanın ardından ise Ahmet “Jahrein” Sonuç, XiR aleyhinde bir dava açmıştı.

İlginizi Çekebilir: Katliam 4 Şarkısı Video Klibi ile Yayınlandı

Bir yıldan uzun süren dava sonucunda ise Jahrein’in belirttiğine göre mahkeme kendisini haklı buldu. Jahrein’in 15 Temmuz saat 16:05’te attığı Tweet’lere göre dava sonucunda mahkeme, XiR’in sabıkasının olmadığı nedeniyle dava hükmünün açıklanmasını geri bıraktı.

Tanınmış Twitch yayıncısı attığı Tweet’lerde “Çok keyifli bir gün bugün. Vaktinde beni CS ile karıştırıp, uyarılmasına rağmen, twitterdan bana ana avrat düz giden bi rapçi vardı hatırladınız mı? Dava etmiştim. Davayı kazandım. SABIKASI OLMADIĞI İÇİN HÜKMÜN AÇIKLANMASI ERTELENMİŞ sorsan polisten kaçıyor zaar aşsldfkaşsldaşd”, “Süt gibi tertemiz çocukmuş vallahi. Daha önce küfür bile etmemiş. Kliplere bakıyorum keleşle mahalle tarıyorlar. Reelde aşsdlfkasdşflka lan olum çok keyifliyim şu an ya…” ve “atanamamış gangsta ahahahhaha lan evde sağa sola yürüyüp yürüyüp gülüyorum şasldkfaşsldafşalsd” sözlerini kullandı.

Sonuç tarafından atılan Tweet’ler ve dava sonucu hakkında henüz XiR tarafından bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılması durumunda haberimizi en kısa zaman içerisinde güncelleyeceğiz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 15.07.2020 – 19:44]

Jahrein tarafından atılan Tweet’lerin ardından XiR aynı gün saat 18:40’ta bir Tweet attı. 29 yaşındaki rap müzik sanatçı attığı Tweet’te şunları söyledi; “Hahha dava dun sabah sonuclandi iki gundur bu twitimi dusundun enayii hahahha got olmanin verdigi sinir heralde sendeki. Siklemeyin arkadaslar dava aciyo sonra hdhdhd”

You may also like

2 Comments

  1. Bence gökdeniz abi haksızlık etmiş jahreinde burdan para kazanıyo sonuçta oturduğu yerden insanların yaptığı şeyleri eleştirerek göjdeniz abinin kendini eleştiren birine küfretmesi kesinlikle hiç normal değil zaten

  2. Fanboyluk yabma koçm

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap