Türkçe Rap

Jay-Z iddiaya göre Tidal’ı satmak için görüşmeler yapıyor

Jay-Z iddiaya göre Tidal'ı satmak için görüşmeler yapıyor

Bloomberg’in yayınladığı habere göre, Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey tarafından yönetilen mobil ödeme ve finans şirketi Square Inc. Jay-Z tarafından 2015 yılında satın alınan Tidal platformunu satın almak için çalışmalarına devam ediyor.

İlginizi Çekebilir: Şehinşah’tan sürpriz şarkı: Darılmak Yok

Ortaya çıkan söylentilere göre Twitter ve Square Inc’in sahibi Jack Dorsey ile sağladığı ses kalitesi ile akıllara kazınan müzik platformu Tidal’ın sahibin Jay-Z, platformun satışına dair görüşmeler gerçekleştirdi fakat henüz satışın yapılıp yapılmayacağının belli olmadığı belirtildi.

Geçtiğimiz haftalarda ülkemizde erişim engellenmesi ve RTÜK’ün lisans talebi nedeniyle sık sık gündemimize gelen platform, 2015 yılının ilk çeyreğinde Jay-Z’nin sahibi olduğu Project Panther şirketi tarafından 56 milyon dolarlık bir fiyat ile satın alınmıştı.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap