Jay-Z kendi esrar markasını hayata geçiriyor

Hip Hop dünyasının girişimci sanatçıları arasında yer alan ve halihazırda müzik platformu Tidal’ın sahibi olan Jay-Z, yapılan son duyurular ile birlikte kenevir sektörüne giriş yapıyor.

Geçtiğimiz yıl Kuzey Kaliforniya merkezli kenevir dispanseri Caliva’nın baş marka stratejisti olan Jay-Z, Monogram ismini verdiği kendi markasını hayata geçirmeye karar vermiş.

İlginizi Çekebilir: Travis Scott, Playstation ile yaptığı işbirliğini duyurdu

23 Ekim Cuma günü yapılan lansman ile birlikte hayata geçirilen Monogram isimli marka, Koronavirüs pandemisi nedeniyle ilk başlarda sadece çevrimiçi mağazası ile birlikte müşterilerine hizmet etmeyi planlıyor.

Şirketin web sitesine göre Monogram, her kenevir çiçeğinin büyüme sürecinin her aşamasında hak ettiği saygıyı almasını sağlamak için uzman yetiştiriciler kullanıyor. Belirtilene göre, Monogram’ın bitkileri küçük gruplar halinde yetiştiriliyor, böylece her bitkinin kişisel ilgi gördüğü söyleniyor.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!