Jefe’nin Paşşa Vibes Serisi Bir Araya Geldi

MOB Entertainment ekibinin genç üyelerinden Jefe’nin daha önce Instagram üzerinden yayınladığı Paşşa Vibes serisinin 3 parçası bir araya getirildi ve ortaya bir EP çıktı. Toplamda 3 dakika 44 saniye uzunluğunda olan toplama parça video klibi ile yayınlandı.

Parçaların prodüktörlüğü Uğur Öztürk tarafından yapılırken, kayıt ve Mix Mustafa Kızıldağ, Mastering ise Caesar tarafından yapılarak parça hazır hale getirilmiş. Genç sanatçı klibin açıklama kısmında Okan Sancaktar, Emin Soy, Hakan Sancaktar, Mustafa Kızıldağ, Necati Özer, Berkay Testici, Yusuf Ateş, Gökdeniz Ateş ve Bayrampaşa ve Cevatpaşa Mahallesi çocuklarına teşekkür etmiş.

Paşşa Vibes EP’sine aşağıdaki Spotify eklentisi üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!