Jefe’nin Yeni Teklisi Bloklar Arasından Yayında

MOB Entertainment oluşumunun genç sanatçılarından biri olan Jefe, Bloklar Arasından isimni verdiği yeni teklisini 31 Temmuz itibari ile dinleyicilerinni değerlendirmesine sundu.

Tam üç dakika uzunluğunda olan Bloklar Arasından şarkısının altyapısı Uğur Öztürk’ün ellerinden çıkarken, Mix işlemi Kenxy, Mastering işlemi ise Anıl Hünkar tarafından yapımış.

İlginizi Çekebilir: Drake 300 Bin Dolarlık 2Pac Kolyesi İle Gündemde

Şarkı ile aynı zamanda çıkışını yapan video klipte ise yönetmen olarak Vasso’nun imzası bulunuyor. M.O.B Entertainment Associated Label Of GOVINET markası ile yayınlanan parçayı yazımızın sonunda bulabileceğiniz YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!