Yeni Çıkanlar

Joker, Burry Soprano Diss’i Zehirli Kan şarkısını yayınladı

Joker, Burry Soprano Diss Zehirli Kan şarkısını yayınladı

Geçtiğimiz hafta Game Over isimli bir EP yayınlayan Joker, popüler olan pek çok isimden şarkılarında olumsuz yönde bahsetmişti. Joker’in şarkılarında sık sık hedef aldığı isimlerden biri olan Burry Soprano’nun kendisine Şakacı şarkısı ile cevap vermesinin üzerine Joker Zehirli Kan isimli yeni bir Diss şarkısı yayınladı.

İlginizi Çekebilir: Teoman Karadeniz 2000 parçalık Hip Hop koleksiyonunu satıyor

Joker 29 Aralık Salı günü saat 22:30’da yayınlanan şarkının duyurusunu yayın zamanından yaklaşık 1 saat önce yaptı. Game Over EP’sinin aksine sanatçı bu şarkısını sahibi olduğu Hiphopjobz’ın YouTube kanalı üzerinden yayınladı.

3 dakika 47 saniye uzunluğunda olan şarkının düzenleme, Mix, Mastering ve Grafik işlemleri Joker tarafından yapılırken, şarkının altyapısı Echo imzası taşımakta.

Şu anda sadece YouTube üzerinde yer alan Zehirli Kan ismi verilen şarkıyı buraya tıklayarak hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir