Yeni Çıkanlar

Joker – Burry Soprano Diss’leşmesinde yeni parça: Bay Bay

Joker - Burry Soprano Diss'leşmesinde yeni parça: Bay Bay
Joker yeni diss şarkısı Bay Bay'ı yayınladı.

Joker ve Burry Soprano Diss’leşmesinde her iki sanatçı da iki farklı şarkıyı yayınlamış oldu. Bu şarkıların sonuncusu olan Bay Bay ise Joker tarafından 4 Ocak Pazartesi gününün son saatlerinde yayınladı.

Hiphopjobz YouTube kanalı üzerinden yayınlanan şarkı toplamda 4 dakika 34 saniye uzunluğundan oluşuyor. Altyapısı Johnny Crash Beatz ve Sean Ferrari tarafından hazırlanan şarkının düzenleme, Mix ve Mastering işlemlerinin tamamı ise Joker tarafından yapılmış.

İlginizi Çekebilir: 140Journos’un Ohash belgeseli Exxen’de yayınlandı

Bay Bay ismin verilen şarkı yayınlanmasının ardından kısa süre içerisinde YouTube’un Trend Videolar listesine giriş yaptı. Bu haberin yazıldığı zaman 12:50’de şarkı listenin dokuzuncu sırasında yer alıyordu.

Buraya tıklayarak Joker’in Burry Soprano’ya karşı yazdığı Bay Bay isimli diss şarkısına YouTube üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir