Joker, Eminem ve yeni klibi hakkında açıklama yaptı
Türkçe Rap

Joker, Eminem ve yeni klibi hakkında açıklama yaptı

Eminem sevgisini çoğu kişinin bildiği Joker, geçtiğimiz haftalarda Game Over isimli EP’sini duyurmuştu. Bu sefer ise Joker, Eminem’in sürpriz bir şekilde yayınladığı Music To Be Murdered By – Side B (Deluxe Edition) albümünde yer alan Gnat şarkısının video klibi hakkında yaptığı açıklama ile gündemimize geliyor.

18 Aralık Cuma gününün akşam saatlerinde bir Tweet paylaşan sanatçı Spoiler verdiği için özür dileyerek gelecek video klibinin kurgu aşamasından bir fotoğraf paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Tunç “Turbo” Dindaş’ın 35. yılına özel olarak hazırladığı Graffiti kitabı satışa çıktı

“Eminem’den çalmış diyenler olacağı için klip kurgu montaj projesinin oluşturulma tarihini buraya bırakıyorum.” diyen Joker, Eminem’in Gnat video klibindeki yarasa detayını paylaştı ve kendisinin klibinin yapımının 18 Kasım tarihinde başladığını belirtti.

33 yaşındaki sanatçı Tweet’inin devamında “Tshirt’ündeki 7 vurgusunu saymıyorum bile. @eminem “elbet bi gün buluuuuşaaaacağıııız bu böyle yarım kalmayacak…” :)” ifadelerini kullandı.

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

More in:Türkçe Rap

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir