Yeni Çıkanlar

Joker Game Over EP’si ile gündeme geliyor

Joker Game Over EP'si ile gündeme geliyor

Geçtiğimiz haftalarda Game Over isimli EP’sini duyurması ile hayranlarını heyecanlandıran Joker, popüler pek çok ismi hedef aldığı yeni albümünü 2020 yılının son cuma gününde yayınladı.

Toplamda 4 şarkının yer aldığı albüm Doğan Müzik Yapım etiketi ile dijital müzik platformlarına giriş yaptı. 16 dakika 21 saniye uzunluğundan oluşan albümde Johnny Crash Beatz imzalı altyapılar yer alırken, Mix ve Mastering işlemlerinde Joker’in adını görüyoruz.

İlginizi Çekebilir: 2020’de YouTube Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar açıklandı

Danla Bilic, Turabi, Reynmen, Bege, Cumali Ceber, Burry Soprano, Norm, Ezhel, Ben Fero, Mero, Elanur, Modd, Ati242, Uzi, Lil Zey, Khontkar, Gülşen, Mestefe, Keişan, Ali Ağaoğlu, M.O.B, Migos, Drake, Will Smith, Ceg, Ceza, Eypio, Burak King, İsmail Yk, Sagopa Kajmer, Patron ve Kerimcan Durmaz gibi isimler hakkındaki düşüncelerini paylaşan Joker, albümünün çıkışı ile birlikte Twitter Türkiye gündemine de giriş yaptı.

Buraya tıklayarak Joker’in yeni albümü Game Over’a Spotify üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

Joker – Game Over albümü şarkıları

  1. Mücadelem Bitmez
  2. Hesap Verin
  3. Bi Kıvılcım Yeter
  4. Problem

Lütfen sizin için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir