Türkçe Rap

Joker Rap Müziği Bırakıyor

Geçtiğimiz günlerde MOB ekibi ve diğer çoğu Rapper ile tartışma yaşayan Joker, bu akşam üzeri attığı Tweet ile yeniden gündeme oturdu. Twitter hesabından bir Tweet atan Joker, son bir projeden sonra Rap müzik kariyerini sona erdireceğini duyurdu.

“Doğacak çocuğuma gelecek için Joker’i yok ediyorum”

Falza uzun olmayan bir açıklama yapan Joker, geçtiğimiz günlerde yaşanan olaydan sonra üzerine gelen tepkiler nedeniyle Rap müziği bıraktığını takipçilerine aktarıyor. Bu ayrılığı kendine verdiği bir ceza olarak gören eski Rapper, herhangi birine öfkesinin olmadığını ve kimseye söylemek istediği bir şeyin olmadığını söyledi. Tam açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

“İstediğiniz olsun öyleyse. Son bi parası ödenmiş proje var onu da hallettikten sonra bu nefret akımına bir son, Kendime bir ceza, doğacak çocuğuma gelecek için jokeri yok ediyorum. Ne kimseye zarar veresim ne öfkem ne de söylemek istediğim bir şey var hadi eyvallah rap!”

Siz de bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap