Joker’den Yeni Tekli: Başarcam Ulan

Geçtiğimiz haftalarda Twitter paylaşımları ile özellikle Instagram gibi platformlarda gündeme gelen Joker, Başarcam Ulan isimli yeni teklisini 14 Temmuz Cuma günü dinleyicileri ile paylaştı.

4 dakika 15 saniye uzunluğunda olan şarkı dijital müzik platformlarına Doğan Müzik Yapım markası ile yüklenirken, şarkının video klibi YouTube’a Hiphopjobz kanalı üzerinden yüklendi. Şarkı kısa süre içerisinde YouTube’un Trend Videolar listesinde giriş yapıp, dördüncü sıraya yükseldi.

İlginizi Çekebilir: Sansar Salvo, Like Diss Şarkısını Yayınladı

Joke’in Başarcam Ulan ismini verdiği şarkının altyapısı Elyasso tarafından hazırlanırken, düzenleme işleri sanatçının kendi tarafından yapılmış. Mix işlemini sanatçının geçtiğimiz haftalarda düet yaptığı Mirac yaparken, Mastering işlemi kadir Süzgün tarafından yapılmış.

Yayınlanan video klibin ise yönetmenliği ve renk işlemleri Mert Dan tarafından yapılmış. Joker’in yeni teklisine ve video klibine yazımızın sonundaki YouTube eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!