Türkçe Rap

Juice WRLD Hayatını Kaybetti

Juice WRLD Hayatını Kaybetti

21 yaşındaki genç Rapçi Juice WRLD, 8 Aralık 2019 Pazar günü Amerika’da hayatını kaybetti. Gerçek ismi Jarad A. Higgins olan sanatçı Şikago’daki Midway International Airport’a giriş yaptıktan kısa süre sonra bir nöbet geçirerek hayatını kaybetti. Bu nöbetin sebebi için hala adli tıp raporu bekleniyor.

TMZ’nin bildirdiğine göre ise genç sanatçı hava limanında yürürken, ağzından kan gelmeye başladı ve hızlıca hastaneye götürüldü. Hastane yolunda hala bilinci açık olan sanatçı, hastaneye ulaştıktan kısa süre sonra hayatını kaybetti.

Juice WRLD hayatını kaybetmesinden kısa süre sonra ise Şikago Polis Sözcüsü Anthony Guglielmi bir açıklama yaptı. Guglielmi yaptığı açıklamada “Herhangi bir suikast işaretine rastlanmadı ve hava alanındaki tüm kişiler CPD(Chicago Police Department) ile işbirliği yapıyor.” dedi.

Genç Rapçinin ölümünün ardından bütün dünyadan üzüntü dolu mesajlar paylaşıldı. Bu isimler arasında hayranlarının haricinde Kanye West, Lil Yachty, Lil Nas X, Camila Cabello ve Ellie Goulding gibi isimler yer aldı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap