Türkçe Rap

Kamufle’nin 3 eski albümü Spotify’daki yerini aldı

Kamufle'nin 3 eski albümü Spotify'daki yerini aldı

Kamufle’nin 2010 ile 2012 yılları arasında yayınladığı fakat dijital müzik platformlarında yer almayan 3 albüm, geçtiğimiz günlerde Spotify’a yüklendi. Sanatçı, hayranlarını sevindiren bu haberi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir gönderi ile verdi.

Sanatçı tarafından yapılan duyuruda 2010 yılında yayınlanmış olan S.O.N, 2011 yılında Red ile ortak olarak hazırlanmış Gravür ve 2012 yılında yayınlanmış olan Funk Posion albümlerinin Spotify’a yüklendiği belirtildi.

İlginizi Çekebilir: Kayra, Fongogo projesinde hedefine ulaştı

Kamufle’nin bu paylaşımın ardından hayranlarının merak ettiği bir soruya cevap verdi. Sekiz şarkısının o dönem yayınlanan Sekiz-2 albümünde yer aldığını belirten sanatçı, normalde Gravür albümünde yer alan Sekiz şarkısının bu yüzden yeni yüklenen albümde yer alamadığı söyledi.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap