Kamufle, Contra ve Mali Green’den düet: Ruh

En son 19T albümü ile kendisini dinleyebildiğimiz Kamufle, Contra ve Mali Green ile birlikte yeni bir işe imza atıyor. Kısa süre önce duyurulan Ruh isimli şarkı 16 EKim Cuma günü dinleyiciler ile paylaşıldı.

3 dakika 1 saniye uzunluğunda olan parçanın altyapısı ve aranje işlemleri Kamufle ve Da Poet tarafından üstlenilirken, Mix ve Mastering işlemleri Can Volkan tarafından yapılmış durumda.

İlginizi Çekebilir: Kendine Has Sergi, 8-18 Ekim’de ziyaretçilerini bekliyor

Dikkat Records ile dijital müzik platformlarındaki yerini alan şarkının Kamufle YouTube kanalı üzerinden yayınlanan ve bol bol Ataşehir havası aldığımız video klibi, Oğuzhan Üstün yönetmenliğinde kayda alınmış. Görüntü yönetmenliğini Ömer Hatip’in yaptığı video klibin görsel efektleri ve kurgusu Veles tarafından yapılmış.

Kamufle’nin Contra ve Mali Green ile bir araya geldiği Ruh isimli şarkıyı yazımızın sonunda dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!