Yeni Çıkanlar

Kamufle’nin 19T Seferi Sona Erdi

Kamufle'nin 19T Seferi Sona Erdi

Kamufle’nin yayınlamaya 28 Şubat 2020’de başladığı 19T albümü serüveni, 29 Mayıs Cuma günü yayınlanan dördüncü bölüm ile sona erdi. Böylece albüm toplamda 43 dakika uzunluğuna ulaşırken, 12 farklı şarkı yer almış oldu.

Albümün son olarak yayınlanan dördüncü bölümünde Kamufle’ye Barış Demirel ve Can Kazaz eşlik ediyor. Toplamda 3 parçanın yer aldığı albümün prodüktörlüğünde ise Da Poet, Can Kazaz ve Barış Demirel’in imzasını görüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Vio – Yanyol Vol.2 Albümü Yayınlandı

Basemode Records etiketi ile yayınlanan albümün dördüncü bölümünün yayınlanması ile Kamufle Twitter hesabı üzerinden şu sözleri kaydetti:

“Yeni bir maceranın son durağına geldik ahali. 19T albümünün son partı yayında! Bana bu yolda destek veren tüm dostlarıma sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız! Nice albümlere nice projelere hep beraber şahit oluruz umarım.”

Kamufle’nin 19T isimli albümünün tamamına yazımızın sonunda yer alan Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Kamufle 19T Albümü Şarkıları

 1. Sıkıcı ve Monoton
 2. Beni Denemeyin
 3. Fugithora Ft. Deniz Tekin
 4. Bomboş
 5. Sürçülisan Ft. Ezhel
 6. Damarıma Basma Ft. Anıl Piyancı
 7. Kış Kış
 8. Gül Dikenleri
 9. Kader Dahi Bilmez
 10. Gecenin Körü Ft. Can Kazaz, Barış Demirel
 11. Yardım Lazım
 12. Tam Sevinecekken

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir