Kanye West 2019’da 68 Milyon Dolar Vergi İadesi Aldı

Geçtiğimiz hafta dinleyicileri tarafından merakla beklenen albümü Jesus is King’i yayınlayan Kanye West, 2019 yılında aldığı vergi iadesi ile dudak uçuklatıyor. The Late Late Show with James Corden isimli televizyon programına katılan sanatçı, sadece bu yıl 68 milyon dolar vergi iadesi aldığını söyledi.

Sanatçı, James Corden’a, “Geçen yıl 115 milyon dolar kazandım ve hala 35 milyon dolar borçtayım” dedi ve konuşmanın devamında Kanye, “Bu yıl baktığıma göre vergi iadesinden 68 milyon dolar geri aldım” diyerek devasa vergi iadesini açıkladı.

Forbes’e göre, Kanye West resmi olarak Hip Hop dünyasındaki en yüksek değere sahip kişi. Rapçi, 2019 yılında yaklaşık 150 milyon dolar kazandı.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!