Kanye West Haiti’de şehir inşa etmeyi planlıyor

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden kendinin mesih olduğunu söyleyen, Grammy ödülünün üzerine idrarını yapan Kanye West, Karayip Denizi’nde bir ada ülkesi olan Haiti’de şehir kurmayı planlıyor.

Kanye West geçtiğimiz günlerde hangi amaçla Karayipleri ziyaret ettiğini açıklamasa da, bölgeden gelen söylentilere göre Kanye bu ziyaretinde Haiti Devlet Başkanı bir araya gelip bir görüşme yaptı. Bu söylentilerin ardından Haiti Turizm Bakanlığı tarafından yapılan paylaşım bu iddiayı doğrular nitelikteydi.

İlginizi Çekebilir: Air Jordan 4 Psg versiyonu ortaya çıktı

Haiti Turizm Bakanlığı tarafından yapılan paylaşımda Kanye West’in bir bitki yetiştirme tesisini ziyaret ettiği görülürken, Daily Mail tarafından paylaşılan haberde Ye’nin ABD Açık tenis şampiyonu Naomi Osaka ile konuşurken görüldüğü söyleniyordu. Bunların haricinde sosyal medya kullanıcılarının çoğu Kanye West’in bir şehir inşa etmeyi planladığını ortaya koyan videoları paylaşmaya devam etti.

West’in Haiti’de şehir kurma fikrine benzer bir olayı 2020 yılının başında Senegal’den bir şehre ve o şehrin para dijital para birimine adını veren Akon’da da görmüştük.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!