Kanye West Instagram’a Geri Döndü

Uzun süredir Instagram hesabını kullanmayan Kanye West, yaklaşık 8 koca ayın ardından fotoğraf ve video paylaşım platformuna geri döndü. Geçtiğimiz günlerde Lil Pump ile bir düet yapan ünlü Rapper, ard arda 3 fotoğraf paylaşarak sessizliğini bozdu.

Gün içinde ard arda paylaşılan bu fotoğrafların ilkinde bir dağın eteğinde yer alan bir takım villa yer alıyor. Paylaşılan ikinci fotoğrafta isebeyaz bir kağıda el ile çizilmiş bir dağ eteği ve üzerinde ise noktaları görebiliyoruz. Bu fotoğrafın altında ise İngilizce olarak “Kolombiya’daki dağların içindeki binalar” yazmakta. Üçüncü fotoğrafta ise kısa saçlı ve kısa sakallı bir adam çizilerek, fazla okunaklı olmayan bir yazı ile “Math George ile buluşma” yazmakta.

Uzun süre sonra paylaşılan bu fotoğrafların anlamı şu anda ortaya çıkmış değil. Bu görüntülerin bir PR çalışması mı yoksa rastgele paylaşılmış herhangi bir görüntü mü olduğunu ilerleyen vakitte öğreneceğiz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!