Kanye West Sosyal Medya Hesaplarını Tekrardan Kapattı

Geçtiğimiz ay Instagram hesabını yeniden açtığını duyurduğumuz Kanyer West, bu sefer her iki platform’dan da (Instagram ve Twitter) geri çekildi. 6 Ekim Cumartesi günü Kanye, sosyal medya hesaplarını hiçbir açıklama yapmadan kullanımdan kaldırdı.

“Aç Kapa Kanye West”

Geçtiğimiz ay Instagram hesabını açması ile birkaç çizim paylaşan Kanye, yeni projeleri ve düetleri hakkında biraz ön bilgi vermişti. Sosyal medya üzerindenyapılan yorumlara göz attığımızda kullanıcıların büyük çoğunluğu Kanye West’in sosyal medya hesaplarını yine bir proje veya albüm öncesi açacağını düşünüyor.

Ayrıca West’in eşi Kim Kardashian, Kanye West’in geciken albümü Yandhi’nin henüz bitmediğini ve bitirmek için Afrika’da bulunduğunu belirtti. Yandhi albümünün çıkış tarihi ise 23 Kasım olarak belirtildi. Yani Kanye’yi kasım ayının ortaları gibi tekrar soyal medya platformlarında görebiliriz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!