Kanye West Yeezy markası stajyerlerinden birine dava açıyor
Kanye West'in Yeezy markası stajyerlerinden birine dava açıyor
ModaTürkçe Rap

Kanye West’in Yeezy markası stajyerlerinden birine dava açıyor

Çıkan son haberlere göre Kanye West’in kurucusu ve sahibi olduğu Yeezy markası, sosyal medyada gizli fotoğrafları yayınladığı için stajyerlerinden birine dava açıyor.

The Hollywood Reporter tarafından elde edilen bilgilere göre 15 Ocak Cuma günü Los Angeles İlçe Yüksek Mahkemesinde görülen davada şirket Ryan Inwards isimli stajyerini gizlilik anlaşması imzalamasına rağmen gizli kalması gereken görüntüleri Instagram hesabı üzerinden paylaşmak ile suçladı.

İlginizi Çekebilir: Bege’nin Murda ve Summer Cem düeti Eksi şarkısı çıktı

Stajını geçtiğimiz yaz ayında yaptığı belirtilen Inwards’ın markanın fotoğrafları kaldırma isteğine rağmen kaldırmayı reddettiği iddia edilenler arasında.

Ayrıca Rap-Up’ın aktardığı habere göre stajyer ile Yeezy markası arasında imzalanan gizlilik anlaşmasının maddeleri arasında bir sızıntının gerçekleşmesi halinde stajyerin 500 bin dolarlık bir zarar giderme ödemesi yapacağı yer alıyordu.

Los Angeles İlçe Yüksek Mahkemesi’nin vereceği karara göre Ryan Inwards isimli eski stajyer, sözleşmesinden ötürü 500 bin dolarlık bir ceza ve gelecekte benzer görevleri alamamaya yönelik bir yasaklama alabilir.

Lütfen sizler için hazırladığımız bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, tüm düşüncelerinizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza ve daha fazla içerik üretmemize yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

More in:Moda

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir