Kardiyak – Fybertest teklisi Poll Production etiketi ile yayında!

Polat Yağcı’nın Türkiye’de ilk kez rap müzik ile seyircisini yeniden tanıştıracağı Kardiyak, rap dünyasında bu kez yeni bir tarzın yaratıcı yorumu ile ilk kez Youtube, Spotify, Apple, Fizy ve Muud gibi tüm dijital platformlarda yerini alacak.

Kendi adını verdiği “Epik Rap” tarzının mesajını veren “Fybertest” parçası ile ilk kez Youtube ve DSP platformlarında dinleyicisiyle buluştuktan sonra epik rap sound’unu farklı yorumlarla seyircisiyle buluşturmayı planlıyor. Bu yeni müzik tarzı ile, her şarkıda tıpkı bir tiyatro oyuncusu gibi farklı karakterlere dönüşmek ya da birbirinden bağımsız konseptler ile dinleyiciye bir müzikten daha fazlasını bulacakları bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

İlginizi Çekebilir: Les Benjamins ve Coca-Cola ilk iş birliğini duyurdu

Genç sanatçı Kardiyak, epik rap konseptini, yaptığı tüm bestelerle ve her seferinde Kardiyak’ın kimliğine doğru giden bir yolculuk sunarak, 2020 sonuna kadar yükselen bir enerjiyle dinleyicisinin beğenisine sunmaya ve konserlerde buluşmaya hazırlanıyor.

Söz ve müziği Doğuş Birecikligil’e ait olan ve kaydı Salazar Records stüdyosunda yapılan tekli çalışmasının Mix & Mastering’i Buğra Kunt tarafından yapılmış. Tamamı animasyon olarak hazırlanan klipteki illustrasyonlar Yiğit Çakar imzasını taşıyor, klip yönetmeliği Atahan Danacı tarafından yapıldı.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!