Katliam 4 Şarkısı Video Klibi ile Yayınlandı

Massaka’nın duyurusunu yapması ile dinleyicilerin dilinden düşmeyen Katliam 4 projesi, 14 Temmuz Salı günü nihayet yayınlandı. Saat 18:00’da video klibi ile yayınlanan şarkıda toplamda 15 sanatçı katkıda bulunuyor.

Massaka, Tepki, Cash Flow, Hidra, Killa Hakan, Eypio, Anıl Piyancı, Tankurt Manas, Joe Young, Canbay, Yener Çevik, Selo, Wolker, Tekmill ve Diablo63’ün yer aldığı şarkı iki parçaya bölünmüş bir şekilde yayınlandı. Şarkı KÖNIGSRASSE etiketi ile dijital müzik platformlarındaki yerini alırken, toplamda 5 dakika 14 saniye uzunluğundan oluşuyor.

İlginizi Çekebilir: Tory Lanez Los Angeles’ta Tutuklandı

Katliam 4 şarkısının müzikal tarafına baktığımızda altyapıda Deadeye’ın imzası yer alırken, Mix işlemi Kingdoz ve Massaka tarafından yapıldığını görüyoruz. Mastering işlemi ise flatliners Thomas müller tarafından yapılmış.

Şarkı ile birlikte YouTube üzerindeki yerini alan video klipte ise oldukça kalabalık bir ekip çalışmış. Belirtilene göre yönetmenliği, görüntü yönetmenliğini ve kurgu Hasip Arvas tarafından yapılırken, yapımcılığı Kaan Bozhan ve Esra Bayhan üstlenmiş.

Klibin sernaryosu Massaka gerçek adı ile Murat İlhan tarafından yazılarak hayata geçirilmiş. Sanat direktörlüğünün Ecem Becerikli tarafından yapıldığını gördüğümüz video klibin renk işlemleri ise Post Brother’dan Ercan Küçük yapmış.

Katliam 4 Mağazası da Açıldı

Şarkının yayınlanması ile birlikte Katliam serisine özel olarak bir e-ticaret sitesi hayata geçirildi. katliam.store ismi verilen mağazada tişörtler ve aksesuarlar yer alıyor. Dinleyiciler Massaka ve Katliam tişörtü veya tablosu satın alabilirler.

Dinleyicilerin merakla beklediği şarkıyı aşağıdaki YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!