Katliam 4 Tanıtımları Billboard’larda Görüldü

Massaka’nın sadece duyurusunu yapması ile bile ses getiren Katliam 4 projesinin, 14 Temmuz Salı günü dinleyiciler ile bir araya getirilmesi planlanıyor. Şarkının yayınlanmasına iki gün kala, Türkçe rap dünyasında pek de rastlamadığımız bir pazarlama kampanyası görüldü.

Gündem Rap isimli bir Instagram sayfasının paylaştığı videoya göre Massaka’nın yeni projesi Katliam 4, İstanbul/Kadıköy Rıhtım’daki dijital Billboard’larda tanıtılırken görüntülendi. Bu sayfanın paylaşımının ardından ise Massaka Instagram Hikayesinde bu ve buna benzer birden fazla video paylaştı.

İlginizi Çekebilir: Katliam 4 Kadrosu Yavaş Yavaş Belli Oluyor

Hikayeler üzerinden paylaşılan videolarda Kadıköy, Beşiktaş ve Mecidiyeköy gibi farklı konumlardaki reklamlar görüntülendi. Bu videolarda projede yer alan isimleri ve şarkının yayın tarihini görebiliyoruz. Bu paylaşımlara ek olarak ise Massaka bir sonraki hikayesinde “2 gün kaldı Türkçe rap boyut atlayacak” sözleri ile bir açıklama yaptı.

Kadıköy’de çekilen görüntüyü aşağıdaki Instagram gönderisinde görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Katliam 4 Tanıtımları Billboard’larda Görüldü” için bir yorum

  • Avatar
    14 Temmuz 2020 tarihinde, saat 22:45
    Permalink

    Çünkü massaka kral Joe young bile Türk rap yapmaya karar verdi mükemmel rap yapanları topluyor Türkiye’nin gurur Massaka en ünlü yabancılarla klip yaptı değerlenmeye başladı bu sene çok sevindim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!