Kayra Bütün Ayazların Ortasında Part 2 Çıktı

Ocak ayının son günlerinde Bütün Ayazların Ortasında albümünün ilk bölümünü yayınlayan Kayra, bugünün ilk saatlerinde Bütün Ayazların Ortasında Part 2’yi yayınladı. Basemode Records etiketi ile piyasadaki yerini alan albüm toplamda 3 parçadan oluşuyor. Böylece Part 1 ve Part 2 albümleri toplamı 6 şarkıya çıktı.

Bütün Ayazların Ortasında albümünün ilk bölümünde Kayra hiçbir sanatçı ile düet yapmazken, albümün ikinci bölümünde sadece, 90 BPM grubunda beraber çalıştığı Da Poet ile düet yapıyor. Albümün giriş parçası Olmadım Say bugün saat 10:00’da video klibi ile Basemode Records YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.

Olmadım Say şarkısının klibinin yönetmenliğinde Bedirhan Karakurluk yer alırken, yardımcı yönetmenlik Direnç Özgür Oral tarafından yapılıyor. Şarkının teknik tarafında ise altyapı Da Poet ve Radansa’ya aitken, Mix ve Mastering işlemleri Buğra Kunt tarafından yapılmış. Lütfen bu parça hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.

Kayra Bütün Ayazların Ortasında Part 2 Albümü Şarkıları

  1. Olmadım Say
  2. Kul Kalır Ft. Da Poet
  3. Dişçi Koltuğu
Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!