Kayra, Fongogo ile albüm ve tişörtleri satışa sunuyor

Türkçe rap müzik yapan isimler arasında hikaye anlatıcılığı konusunda akla ilk gelen isimlerden biri olan Kayra, ilk olarak geçtiğimiz günlerde dinleyicilerinin fikirlerini aldığı fiziksel albüm ve ürün satış işi konusunda faaliyete geçmiş durumda.

Sanatçı tarafından 27 Ekim Salı günü yapılan paylaşımlar ile birlikte Kayra hayranları fiziksel olarak albümler ve tişörtler satın alabilecek. Fongogo platformu üzerinden hayata geçirilen bu projede hedef 55 bin lira olarak belirlenmiş.

İlginizi Çekebilir: DJ Suppa, Çağrı Sinci ve Eypio düetine video klip geldi

27 Ekim – 1 Aralık 2020 tarihleri arasında açık kalacak fonlamada toplam 55 bin liraya ulaşılmasının ardından 10 gün içerisinde kargo işlemleri başlayacak. Eğer belirtilen miktara ulaşılamaz ise destekçilerin yaptığı destekler iade edilecek olsa da, proje daha 24 saati doldurmadan hedefinin %26’sına ulaştı.

Eğer projeye göz atmak isterseniz buraya tıklayarak fonlama sayfasına ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!