Türkçe Rap

Kayra, Fongogo projesinde hedefine ulaştı

Kayra, Fongogo projesinde hedefine ulaştı

Kayra tarafından 27 Ekim Salı günü yapılan paylaşımlar ile duyurulan Fongogo projesi, Kayra’nın albümlerini almak isteyenlere büyük bir fırsat yaratmıştı. Hayata geçmesi için 55 bin liralık bir hedef belirlenen projede, hedefe geçtiğimiz günlerde ulaşıldı.

Hayata geçirilebilmesi için en az 55 bin lira toplanılması gereken projede 20 Kasım itibari ile %127’lik bir oran ile 70.150 liraya ulaşıldı. Projenin hedefe ulaşmasının ardından bir Tweet atan Kayra “Projenin başarılı olması için gereken hedefe iki hafta gibi kısa bir sürede ulaştık. Destek veren herkese bir kez daha teşekkürler. Albümleri, tshirtleri almak isteyenler için hala 19 gün var.” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilir: Universal Music Turkey 2 kadın sanatçıyı bünyesine kattı

1 Aralık 2020’ye kadar sürecek projeye çeşitli seviyelerde katkıda bulunanlar fiziksel albüm veya tişörte sahip olacaklar. Projenin Fongogo sayfasına göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap