Keişan – Aranan Adam 2 Albümü Çıktı

Keişan’ın uzun bir aradan sonra yayınladığı ilk albümü Aranan Adam 2 bugünün ilk saatlerinde dinleyiciler ile buluştu. Toplam 9 farklı şarkıdan oluşan albüm Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile Türkçe Rap dinleyicileri ile buluştu.

30 dakika uzunluğundaki albümde Keişan’a Anıl Piyancı, Ben Fero, Delaredo, Khontkar ve Vrdv gibi isimler düetleri ile eşlik ediyor. Bu dokuz şarkının ikisinde Delaredo’nun düetini görebiliyoruz. Aranan Adam 2 albümünün giriş şarkısı ve aynı zamanda  Anıl Piyancı ile düet olan Ne Bakıyon Dayı Dayı geçtiğimiz hafta cuma günü video klibi ile birlikte yayınlanmıştı.

Albümün teknik tarafında, şarkıların prodüktörlüklerinde Berkay Duman, Khontkar, Kadir Sezgin ve Delaredo gibi isimleri görebiliyoruz. Albümün kapak tasarımı ise Çağatay Kaptan tarafından hazırlanmış.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Keişan – Aranan Adam 2 Albümü Şarkıları

  1. Ne Bakıyon Dayı Dayı Ft. Anıl Piyancı
  2. G U C C I
  3. Görmedim Böylesini Ft. Khontkar
  4. Yaşıyoruz Ölmemek İçin Ft. Delaredo
  5. İyice Derine Ft. Ben Fero
  6. Tesla
  7. Para Para Ft. Vrdv
  8. Lamborghini
  9. Airforce & Jordan Ft. Delaredo
Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!