Türkçe Rap

Keişan, Aranan Adam 3 albümü çalışmalarına başladı

Keişan, Aranan Adam 3 albümünün çalışmalarına başladı

2019 yılının Mayıs ayında yayınladığı Aranan Adam 2 albümü ile birlikte iyi bir geri dönüş yakalayan Keişan, 9 Eylül Çarşamba günü yaptığı Twitter paylaşımı ile birlikte bu serinin bir sonraki üyesi olan Aranan Adam 3 albümünün çalışmalarına başladığını duyurdu.

9 Eylül Çarşamba gününün akşam saatlerine doğru bir Tweet atan sanatçı Aranan Adam 3 albümünün çalışmalarına başladığını belirten bir Tweet attı. Bu duyuru Tweet’ini devam ettiren sanatçı bu albümün düet ağırlık olacağını ve birçok Türkçe rap müzik sanatçısını bu albümde ağırlayacağını söyledi.

İlginizi Çekebilir: Ben Fero yeni albümü Yabani için şarkı listesini paylaştı

Sanatçının 24 Mayıs  2019’da yayınladığı Aranan Adam 2 albümü toplamda 9 şarkıdan oluşuyordu. Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile çıkan bu dokuz şarkılık albümde Anıl Piyancı, Khontkar, Delaredo, Ben Fero ve Vrdv gibi isimler düetleri ile eşlik etmişti.

Keişan’ın en son yayınladığı albüm Aranan Adam 2’ye yazımızın sonundaki Spotify eklentisi ile hızlıca ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap