Yeni Çıkanlar

Keişan Ft. Anıl Piyancı – Ne Bakıyon Dayı Dayı Çıktı

Keişan ve Anıl Piyancı’nın beklenen şarkısı Ne Bakıyon Dayı Dayı yayınlandı. Bir süredir sanatçıların sosyal medya hesapları üzerinden duyurulan şarkı bugün Dokuz Sekiz Müzik etiketi ile dijital müzik platformları Apple Müzik, iTunes, Spotify ve YouTube’da HiphoplifePRO kanalı üzerinden dinleyiciler ile paylaşıldı.

Toplamda 3 dakika 27 saniye uzunluğunda olan şarkının video klibi ise 3 dakika 28 saniyeden oluşmakta. Ne Bakıyon Dayı Dayı parçasının teknik tarafında altyapı Kadir Sezgin’e aitken, sözler, Anıl Piyancı ve Keişan’ın kendisi tarafından yazılmış.

Şarkının düzenleme ve Mix işlemleri ise Akşit Uğurlu, Mastering işlemleri Musa Tuncer tarafından yapılmış. Ne Bakıyon Dayı Dayı şarkısının video klibi ise Ercan Usta yönetmenliğinde çekilirken, kurgu sırasındaki VFX işlemleri Nükhet ve Gökay tarafından üstlenilmiş.

[ilgiliicerik icerik_id=”2943″]

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir