Türkçe Rap

Kendine Has Sergi, 8-18 Ekim’de ziyaretçilerini bekliyor

Kendine Has Sergi, 8-18 Ekim'de ziyaretçilerini bekliyor

Müzik fotoğrafçılığına odaklanmış Kendine Has Sergi, Bomontiada 4.Kat ve Zeplin Cadde’de 8-18 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor. 212 Photography Istanbul etkinliği kapsamında da yer alan sergide ülkemizden ve dünyadan pek çok başarılı sanatçının akıllara kazınan anları yer alıyor.

Kendine Has Sergi’de Artemis Günebakanlı, Leo Xandre ve Emre Doğru’nun zamanı durduran fotoğraflarını Yapı Kredi bomontiada 4. katta saat 10:00 – 20:00 ve Zeplin Cadde’de görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Ezhel Spotify üzerinde aylık 4 milyon dinleyiciye ulaştı

Kendine Has Sergi bünyesinde Leo Xandre’nin Can Bonomo, Bartu Küçükçağlayan, Ezhel fotoğrafları, Cahit Berkay ve Gaye Su Akyol gibi sanatçıların Emre Doğru imzalı portreleri sergilenmekte.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

Kendine Has Sergi, 8-18 Ekim'de ziyaretçilerini bekliyor

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap