Kendrick Lamar Konserde Dublör Kullandı İddiası Gündemde

3 gün süren Day N Vegas isimli festivalde ana isimlerden biri olan Kendrick Lamar, sahne alması ile birlikte tartışmaların odak noktası oldu. Festivale katılıp, sanatçıyı dinleyicilerin büyük bir kısmı, konserin ardından yaptıkları paylaşımlarda sahnede Kendrick Lamar’ın değil, bir dublörün yer aldığını iddia ettiler.

Festivalin üçüncü gününde Lamar ile birlikte sahneye Kendrick Lamar, Tyler, The Creator Schoolboy Q, Brockhampton, Young Thug Ve Ybn Cordae gibi isimler çıktı. Lamar sahneye çıktığında üzerinde beyaz çizgili bol bir kaban ve yine büyük bir şapka vardı. Ayrıca sanatçı sahnesinde siyah bir güneş gözlüğü de takıyordu.

Bu iddialardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Kendrick Lamar dublör iddiası

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!