Kezzo – Kafamıza Göre Yayına Alındı

Kezzo’nun yeni teklisi Kafamıza Göre, 2 Ağustos itibariyle tüm dijital müzik platformlarından yayınlandı. 3 dakika 20 saniye uzunluğundaki şarkı Sedem Yapım etiketi ile birlikte müzik piyasasındaki yerini aldı.

Kafamıza Göre ismi verilen şarkının altyapısı Uğur Öztürk’e aitken, şarkı sözleri ve Mix işleminin yapılması Kezzo’nun kendisine ait. Mastering işlemi ise Güven Ersoysal tarafından Babajim Istanbul Mastering & Studios’da yapılmış.

Kezzo’nun kendi YouTube kanalında yayınlanan şarkı klibi ise Serhat Temiroğlu yönetmenliğinde çekilirken, görüntü yönetmenliği Erbay Aras tarafından yapılmış.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!