Yeni Çıkanlar

Kezzo, Yangın İsimli Teklisini Yayınladı

kezzo yangın

Bir süredir sessiz olan Kezzo, bu sessizliği Yangın isimli şarkısını yayınlayarak bozdu. 25 Ekim Cuma gününün ilk saatlerinde yayınlanan şarkı, şua anda dijital müzik platformları ve YouTube üzerinden ses olarak yayınlandı. Parçanın video klibinin ise gün içinde yayınlanması bekleniyor.

4 dakika 4 saniye uzunluğundaki Yangın isimli şarkı piyasadaki yerini Avrupa Müzik Yapım etiketi ile aldı. Şarkının diğer teknik detayları paylaşılmasa da, haberimizi video klibin çıkması ile birlikte güncelleyeceğiz.

Şarkıya aşağıdaki Spotify eklentisinden ulaşabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 25.10.19 – 11:27]

Şarkının video klibi 25 Ekim’in sabah saatlerinde MuzikPlay YouTube kanalı üzerinden yayınlandı. Parçanın altyapısı ve sözleri Kezzo’nun kendi tarafından hazırlanırken, düzenleme işlemleri Barbaros Göçmen tarafından yapılmış.

Mix ve Mastering işlemlerinde ise Mix Barbaros göçmen tarafından yapılırken, Mastering Babajim Istanbul’dan Güven Ersoysal tarafından yapılmış.

Sabah saatlerinde yayınlandığını bildirdiğimiz video klip ise Serhat Temiroğlu tarafından yönetilirken, görüntü yönetmenliği ve kurgu işlemleri Sadık Hazırcı tarafından yapılmış.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir