Yeni Çıkanlar

Kezzo – Yaşanmamış Say Yayınlandı

Yaklaşık iki hafta önce Hepsi Pislik parçası ile gördüğümüz Kezzo, Yaşanmamış Say isimli yeni teklisini yayınladı. 7 Haziran Cuma gününün ilk saatlerinde paylaşılan şarkının ardından kısa süre sonra video klip de yayınlandı.

Dijital müzik platformlarındaki yerini Sedem Yapım etiketi ile alan şarkı toplamda 3 dakika 30 saniye uzunluğunda. Yaşanmamış Say şarkısının altyapısı ve sözleri Kezzo’nun kendisine aitken, Mix işlemi yine sanatçı tarafından yapılmış. Mastering işlemi ise Güven Ersoysal tarafından Babajim Istanbul Mastering & Studios’da yapılmış.

Şarkının video klibi ise Erbay Aras tarafından yönetilirken, Post Prodüksiyon tarafındaki işleri Serhat Temiroğlu ve Yunus Emre Korkmaz rol oynamış. Şimdi hızlıca Kezzo’nun yeni şarkısına bir göz atalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir