Kezzo, yeni şarkısı Aklımdaki Nakarat'ta Senfo ile bir araya geldi
Yeni Çıkanlar

Kezzo, yeni şarkısı Aklımdaki Nakarat’ta Senfo ile bir araya geldi

Geçtiğimiz aylarda yayımladığı Yangın, Gidesim Gelir, Ayaz ve Kene isimli şarkılarıyla büyük beğeni toplayan Rap müzik temsilcilerinden Kezzo, Aklımdaki Nakarat ismini verdiği yepyeni şarkısını 16 Ekim Cuma günü Avrupa Müzik markası ile müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

İlginizi Çekebilir: Bege’nin beklenen parçası Harman çıktı!

Sözü Kezzo ve Senfo ortaklığında hazırlanan şarkının müzik ve düzenlemesi Kezzo’nun imzasını taşıyor. Mix ve Mastering işlemleri Barbaros Göçmen tarafından yapılan yeni parça, Sedem Stüdyo 2020’de kaydedildi.

Kezzo ve Senfo’nun Aklımdaki Nakarat isimli yeni teklisini tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi yazımızın sonunda yer alan yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşarak daha fazla okuyucuya ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0
Yusufcan Aksu
2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir