Yeni Çıkanlar

Khontkar Ft. Ben Fero – Jenga Yayınlandı

Khontkar ve Ben Fero’nun uzun zamandır beklenen ortak şarkısı Jenga bugünün ilk saatlerinde yayınlandı. Spotify, iTunes ve Apple Müzik gibi dijital müzik platformları üzerinden yayınlanan şarkının video klibi 7 Haziran Cuma günü dinleyiciler ile paylaşılacak.

Parça bahsettiğimiz tüm dijital platformlar üzerindeki yerini RedKeys Music etiketi ile aldı. Jenga şarkısının müzikal tarafı ile ilgili bilinen tek şey, parçanın altyapısının Byte Beatz’e ait olduğu. Şarkının müzikal ve video klip tarafındaki bilgiler gün içinde daha net hale gelecek.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

[Güncelleme: 07.06.2019 – 20:53]

Şarkının video klibi 7 Haziran 19:00’da dinleyiciler ile paylaşıldı. Video klibin yönetmenliğini ve post prodüksiyon işleri Mustafa İlkay Tapik tarafından yapılmış. Parçanın Mix işlemi Can Paşa tarafından yapılırken, Mastering işlemini direkt olarak Khontkar kendisi(Barry Allen) yapmış.

[ilgiliicerik icerik_id=”3441″]

You may also like

1 Comment

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir