Türkçe Rap

Khontkar Future Konserinde Sahne Almayacak

Türkiye’de Trap müzik denince akla ilk gelen isimlerden olan Khontkar, bu akşam saatlerinde yaptığı duyuru ile Future konserinde yer almayacağını takipçileri ile paylaştı.

Grammy ödüllü Amerikalı Rapçi Future’un Türkiye’de konser vereceği haberi duyurulduğunda oldukça konuşulmuştu. Kısa süre sonra ise Future çıkmadan önce ve sonra aynı sahneyi alacak isimler duyuruldu. Bu isimleri Sagopa Kajmer, Gazapizm, Şehinşah, Anıl Piyancı, İstanbul Trip, Khontkar ve Nihayet oluşturdu.

Khontkar’ın bugün yaptığı açıklama ile konserde olmayacağı öğrenildi. Popüler sanatçı yaptığı açıklamada anlaşma sürecinde organizasyon şirketi ile anlaşılamaması sonucu konserde yer almama kararı aldığını söyledi.

Khontkar’ın Yaptığı Tam Açıklama

26 Haziran Küçükçiftlik Park Future Konserinde…. Anlaşma sürecinin uzun ve organizasyon tarafında cevapsız kalması sebebiyle şartlarda anlaşamadığımızı, konsere bu sebeple çıkmayacağımı dinleyicilerime duyuruyorum.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap