Türkçe Rap

Khontkar İle Ati242 Arası Twitter’da Gerildi

Türkçe rap’in yetenekli iki ismi Khontkar ve Ati242, geçtiğimiz saatlerde Twitter üzerinden hararetli bir tartışma yaşadı. Twitter üzerinden dönen diyalogda ikili birbirlerine karşı onlarca Tweet attı.

Twitter üzerinden göründüğü kadarı ile bu tartışma Ati’nin attığı “Olm canımı sıkmayın veririm mahkemeye muvafakatnamesiz parçamı yayınladınız diye:D İbneligin aaaalemi yok.” Tweet’i ile başladı. Khontkar bu Tweet’e kısa süre içerisinde cevap verdi.

İzmirli sanatçının da “Brocum senin bu yeni yetme “çetecim” repçi kardeşine bi ayar çekmen lazım sanırım. İnternet kaşarı olmuş bu da diğerleri gibi. Biz burda birlik beraberlik olsun çabasındayız. Bu velet gelmiş olumlar ibneler bilmem neler. Yanlış. Saygılı olmayı öğretelim lütfen. 💯🙏🏻 @PatronFlexin” şeklinde bir Tweet atması ile ortalık iyice kızıştı.

İkili birbirleri hakkında daha birçok Tweet atarken, saat 19:00 civarı bu tartışma sona erdi. Fakat ikilinin mesajları sona erse bile Instagram ve diğer sosyal medya platformları üzerinden dinleyiciler bu konuyu tartışmaya devam ediyor.

İkilinin arasında geçen tartışmanın bazı bölümlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

khontkar ati242 kavga

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap