Türkçe Rap

Khontkar, Sıla’ya Desteklerini Gösterdi

Khontkar Sıla Tweet'i

Geçtiğimiz günlerde hakkında alınan 4 yıl 2 aylık hapis cezası ile gündemimize gelen Khontkar, bugün Twitter hesabı üzerinden Sıla’ya destek gösteren bir Tweet attı. Pop müzik sanatçısı Sıla hakkında Prof. Dr. Orhan Kural tarafından şarkısı sigarayı özendirici nitelikte olduğu gerekçesiyse suç duyurusunda bulunuldu.

“Bi sigara yak” sözü nedeniyle hakkında suç duyurusunda bulunan Sıla hakkında bir Tweet atan Khontkar, “Demiştim… Bu herkesi ilgililendiren bi konu. Böyle sessiz kalmaya devam ettikçe bu olay da daha kötüye doğru gitmeye devam edecek! #FREEART #FREEHIPHOP #FREEMUSIC” dedi.

Bu Tweet’in yorumlarında ise dinleyicilerin çoğu “Bir Sigara Yak” isimli bir parçası olan Aspova’yı etiketledi. Haberimizin sonunda Khontkar’ın attığı Tweet’i görüntüleyebilirsiniz.

Prof. Dr. Orhan Kural: “Caydırıcı Cezalar Verilmeli”

Sıla hakkında suç duyurusunda bulunan Prof. Dr. Orhan Kural, basın mensuplarına yaptığı açıklamada “Kamu sağlığının zarar görmemesi için bu tür sigaraya teşvik etme gayesinde olan paylaşım sahiplerinin bu paylaşımı kaldırmaları ve paylaşımda bulunan kişi hakkında ise caydırıcı cezalar verilmelidir” dedi.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Khontkar Sıla Tweet'i

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap