Khontkar ve Killa Hakan’dan Bang Bang Yayınlandı

Türkçe rap müzik yapan ve sık sık gündeme gelen iki isim Killa Hakan ve Khontkar, Bang Bang parçası ile tekrardan gündeme geliyor.

17 Temmuz günü müzik severler ile paylaşılan parçanın altyapısında daha önce de Killa Hakan ile çalıştığını sık sık gördüğümüz DJ Rocky yer alıyor. Mix işlemini Can Paşa yaparken, Mastering işlemini yaparken Barry Allen yani Khontkar’ın kendine rastlıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Heja ve Maestro’dan Yeni Düet: Hayrola

Yayınlanan video klibin yönetmenliğinde ve kurgusunda ise Yeeiid’i görüyoruz. Klipte yardımcı yönetmenliği Ulaş Koyuncu yaparken, görüntü yönetmenliğini Fatih Avcı üstlenmiş.

Killa Hakan ve Khontkar’ın yeni düeti Bang Bang parçasını yazımızın sonuna sizler için ekleyeceğimiz YouTube eklentisi ile hızlıca dinleyebilirsiniz. Keyifli dinlemeler.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!