Khontkar ve Sansar Salvo Instagram Canlı Yayınında Tartıştı

Türkçe rap müziğin tartışmalara en çok konu olan isimlerinden biri olan Khontkar, yine bir tartışma ile gündemimize geliyor. Sansar Salvo ile Twitter üzerinden kısa bir tartışma yaşamasının ardından, tanınmış iki isim ortak bir Instagram canlı yayınında buluştu.

İlginizi Çekebilir: Lil Zey, Universal Müzik Türkiye Bünyesine Katıldı

Yaklaşık 30 dakika süren canlı yayında Khontkar ve Sansar Salvo birbirleri ile Twitter’da yaşanan tartışmayı devam ettirdi. Çeşitli kanallar tarafından YouTube’a da yüklenen canlı yayın, on binlerce kişi tarafından da canlı olarak izlendi.

Bu ses getiren canlı yayının sona ermesinin ardından ise bu canlı yayını konu alan başlıklar Bol Sözlük ve Ekşi Sözlük gibi platformlarda gündem sıralamasında yükseklere tırmanmayı başardı.

İkilinin tartışmasında Twitter’a yansıyan anları ve canlı yayının YouTube’a yüklenmiş halini aşağıda görebilirsiniz.

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu veya olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!