Killa Hakan & Eko Fresh & Ayaz Kaplı – Geçti Zaman Video Klibi Yayında!

Killa Hakan’ın geçtiğimiz cuma günü yayınlanan albümü Fight Kulüp’te yer alan giriş parçası Geçti Zaman, video klibi ile birlikte yayında. Video klip 5 Ağustos’un gece saatlerinde netd müzik YouTube kanalından yayınlandı.

5 dakika 18 saniyelik video klip, Killa Hakan’ın konuşması ile başlıyor. Geçti Zaman video klibinde yönetmenlik koltuğunda Neco Çelik oturuyor. 47 yaşındaki Çelik’i daha önce Metin Akpınar, Haluk Bilginer, Ata Demirer ve daha birçok usta ismin yer aldığı Kısık Ateşte 15 Dakika filminin yönetmenliğinde görmüştük.

Parçanın müzikal tarafında ise altyapı Dj Rocky’ye aitken, sözleri Killa Hakan ve Eko Fresh tarafından yazılmış. İyi seyirler dileriz.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

Avatar

Yusufcan Aksu

2016 - 2020 yılları arasında oyun ve espor basınında yer alan Yusufcan, Özgür Hip Hop ile birlikte takipçisi olduğu Hip Hop kültürü hakkında içerikler üretmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu içerik korunmaktadır!