Türkçe Rap

Killa Hakan Fight Club 2 Şarkısının Kadrosu Belli Oldu

Killa Hakan Fight Club 2 Şarkısının Kadrosu Belli Oldu

Geçtiğimiz yıl yayınlanması ile büyük ses getiren projeler arasında yer alan Killa Hakan’ın Fight Kulüp’ü, Fight Club 2 ile devam ediyor. Daha önce Killa Hakan’ın ilk sinyallerini verdiği şarkıda yer alacak isimler, 11 Ağustos Salı günü Killa tarafından paylaşılan Instagram videosu ile duyuruldu.

Killa Hakan’ın resmi Instagram hesabından paylaşılan gönderiye göre serinin ikinci şarkısı toplamda 6 kişiden oluşacak. Şarkıda Killa Hakan, Ceza, Reynmen, Summer Cem, Massaka ve KC Rebell gibi isimler yer alacak.

İlginizi Çekebilir: Aspova – Matrix Blue Albüm Değerlendirmesi

Killa Hakan’ın bu duyuruyu yapmasının ardından dinleyicilerin aklına gelen ilk soru tabi ki Fight Club 2 ne zaman çıkacak?” oldu. Killa ise bu soruya sadece “çok yakında” yazmak ile yetindi. Sanatçı tarafından yapılan duyuru paylaşımını yazımızın sonunda görebilirsiniz.

Fight Club 2 Şarkısında Yer Alacak İsimler

  • Killa Hakan
  • Ceza
  • Summer Cem
  • Massaka
  • Khontkar
  • Anıl Piyancı
  • Contra

Lütfen bu haber hakkındaki olumlu ya da olumsuz, herhangi bir düşüncenizi aşağıda belirtilen yorum bölümünden bizler ve diğer yüz binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu yazıyı sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CDwbWC-qhv5

[Güncelleme: 12.08.2020 – 22:51]

Killa Hakan’ın projeyi duyurmasının ardından tepkiler bir çığ gibi büyüdü. Tepkiler ilk olarak ekipte yer alan Reynmen’e odaklanırken, kısa süre sonra odak KC Rebell’e kaydı. Kariyerinde “Kürdistan” isimli bir şarkı yapan sanatçıya dinleyicilerin olumsuz tepkilerinin ardından KC Rebell’in projeden çıkartıldığı duyuruldu.

Duyurunun yapılmasının ardından bir canlı yayın açıp konuşan Killa Hakan, Projede Reynmen’in yer alması hakkında “Alıştık böyle linçlere Fight Kulüp 1 linç edildiğin bana ilk destek çıkan Reynmen oldu. Nakaratı o söyleyecek” sözlerini kullandı.

[Güncelleme: 15.08.2020 – 23:58]

KC Rebell ve Reynmen gibi isimlerin projede yer alması ile tepki toplayan Killa Hakan, 15 Ağustos gününün son dakikalarında Fight Club 2 projesinin yeni kadrosunu içeren bir Instagram paylaşımı yaptı. Yapılan paylaşıma göre daha yayınlanmadan ses getiren projeye Anıl Piyancı, Contra ve Khontkar eklendi. Projenin kadrosunun tam halini yukarıda görebilirsiniz.

[Güncelleme: 27.08.2020 – 15:14]

Projede yer alacağının açıklanmasının ardından tepki toplayan isimlerden biri olan Reynmen, 26 Ağustos gününün akşam saatlerinde yaptığı açıklama ile birlikte projede yer almayacağını açıkladı. Ünlü ismin yaptığı açıklamanın detaylarını sizler ile paylaştığımız haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

[Güncelleme: 12.10.2020 – 17:48]

Ve herkesin beklediği o zaman belli oldu. Killa Hakan ve şarkıda yer alacak isimlerin yaptığı paylaşımlar ile birlikte, Fight Kulüp 2 şarkısının çıkış tarihi 23 Ekim Cuma günü olarak duyuruldu.

Killa Hakan, Ceza, Summer Cem, Massaka, Khontkar, Anıl Piyancı ve Contra’nın yer alacağı şarkının prodüktörlüğü DJ Rocky tarafından yapılacakken, Mix ve Mastering işlemleri RedKeys Music ekibinden Can Paşa tarafından yapılmış.

Proje hakkında gelişmeler yaşandıkça yazımızı güncelleyeceğiz. Takipte kalmayı unutmayın.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in:Türkçe Rap