Yeni Çıkanlar

Killa Hakan Ft. Ceza, Ezhel, Ben Fero – Fight Kulüp Çıktı!

Killa Hakan’ın duyurduktan sonra gündeme oturan şarkısı Fight Kulüp yayınlandı. 29 Temmuz’un ilk dakikalarında yayınlanan şarkıda Killa Hakan, Ben Fero, Ezhel ve Ceza ile düet yapıyor.

4 popüler ismin düet yaptığı şarkı toplamda 6 dakika 13 saniye uzunluğunda. Parçanın altyapısı Dj Rocky tarafından hazırlanmış. Parçanın video klipte ise yönetmenliği, görüntü yönetmenliğini ve kurgu işlerini Atıf Ülkü yaparken, yardımcı yönetmenlik Adem Gümrükçüler tarafından yapılmış. Halil İbrahim Topçu ve Umut Deniz ise ekipte kamera asistanı olarak yer almış.

Şarkı dijital platformlardaki yerini Wovie & DMC eitketi ile aldı. Fight Kulüp şarkı sözlerine buraya tıklayarak yine ozgurhiphop.com’dan ulaşabilirsiniz. Şimdi ise sizleri Killa Hakan’ın yeni şarkısı şarkısı ile baş başa bırakalım.

Lütfen bu konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer binlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın. Ayrıca bu haberi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşarak daha fazla kişiye erişmemize yardımcı olabilirsiniz.

You may also like

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir